Menu

Dream League Soccer

Dream League Soccer

Futbol oynamak, artık eski düzenini kaybederek, sizleri yeni hayal dünyasına sürüklüyor. Dream League Soccer sayesinde artık hayalinizde ki futbol düzenine kavuşabileceksiniz. Baktığımız zaman aslına diğer oyunlardan mantıksal olarak bir farkı olmadığını anlayabilirsiniz. Oyunun farklılığı ise; içeriğinde olan değişikliklerden kaynaklanıyor. Her ne kadar biraz farklı gelecek olsa bile; futbolu farklı bir zirveye taşınmış olarak göreceksiniz.

Dream League Soccer sayesinde farklı bir futbol dünyası ile tanışacağınıza şüpheniz olmasın, diyebiliriz. Sadece futbol oynamıyorsunuz bir dünya yönetiyorsunuz. İstediğiniz stadı kendiniz inşa edebiliyorsunuz, dünyanın en iyi futbolcuların ile kendi takımınızı bile oluşturabiliyorsunuz, daha ne olsun!

MÜKEMMELİ YÖNETMEYE VAR MISIN?

  • Ana ekranda size verilen çeşitli sekmeleri başlarda göreceksiniz. Gerek takım yönetimi, istatistik, oyun geliştirme, takımlar ve bunu gibi birçok şey ile karşılaşacaksınız.
  • Takım yönetimi gibi bir sekme olduğunu göreceksiniz, gerek taktikleri gerek ise de hangi oyuncunun nerede oynayacağına bu sekmede karar vereceksiniz. En iyi oyuncularınızı kadroya dahil edebilirsiniz ve oyuncu karşılaştırması yaparak takımı kurabilirsiniz.
  • Diğer bir sekme oyuncu geliştirme sekmesi olacaktır. Burada jetonlar oldukça işlev görecektir, bu jetonlar sayesinde oyuncularınızı geliştirebilirsiniz.
  • İstatistikler seçeneğinden ise takımınızın çeşitli puan durumunu ve buna ilişkin çeşitli istatistikleri göreceksiniz. Aynı zamanda kulübüm sekmesinden adınızı da değiştirebilirsiniz.

HAREKETE GEÇME ZAMANI!

  • Gerçek bir oyun tadında oynayabileceğiniz bir oyun karşınıza, takımınız sahaya çıkarken gereken alkışları alıyor ve bu sayede gerçek bir futbol maçı gibi oyuna başlıyorsunuz.
  • Oyun hakemin düdüğüyle başlıyor bu sayede de oyun süresince devam ediyor. Ekranda çıkan butonlar sayesinde oyunu devam ettiriyorsunuz, bu butonları kullanmak oldukça basit, oyun esnasında kendinizi bu şekilde geliştirebiliyorsunuz.
  • Oyun tam bir PS3 kıvamında ve sanki kendinizi FIFA 14 oynuyormuş gibi buluyorsunuz ve elbette oyunun en heyecanlı yerleri tam da bu zamanlarda karşınıza çıkıyor.
  • Oyunun sorunsuz bir şekilde işlediğini gördüğünüz zaman, hayranlığınız bir kat daha artıyor diyebiliriz. O halde söylediğimiz gibi, harekete geçme zamanı.

 

**Hayalinizde ki futbol takımını Dream League Soccer sayesinde yönetmeye var mısınız? Şimdis ise Android telefonlarda oynama zamanı geldi.**

**Dream League Soccer, 17 Aralık tarihinden itibaren artık Android telefonlarda. Gereken bölümler dışında oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz ve aynı zamanda da tabletlerde de destekleniyor. 4.0.3 ve üzeri sürümleri için uygundur.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE