Menu

Drakensang

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyuna üye olduktan sonra tek yapmanız gereken sunucu seçip oyuna başlamaktır. Karakter seçimleri ekranı geldiğinde, karakter özellikleri hakkındaki kısa bilgiyi okuyarak sevdiğiniz türdeki karakteri seçmek gerekmektedir. İlk defa oyuna girdiğinizde size çeşitli görevler veren insanlar göreceksiniz. Bu insanlar sizin Bilgi, Şöhret ve Beceri puanlarınızı geliştirecek olan kişilerdir.

Oyun Açıklaması

Drakensang

Drakensang

Drakensang’ da korkutucu canavarlarla ve büyük ganimetlerle dolu, korkutucu topraklarda hayallerinin ötesinde bir yolculuğa çık. Bir zamanlar barış dolu bir ülke olan Drasania şimdi şeytanların, iblislerin ve zebanilerin işgali altında. Ander dünyasındaki acımasız iblisle yüzleşip ülkenin yeni kahramanı olmaya var mısın?

Drakensang oyununun başında, oyuncuların bir karakter seçmeye ihtiyaçları vardır. Bu karakterler; Korucu, Ejderha Savaşçısı, Çember Büyücüsüdür. Farklı hesaplar ve sunucular üzerinden bu karakterlerden dördü ile de oyun geliştirebilirsin.

Drakensang Sınıflar ve Canavarlar

Drakensang Sınıflar

Çember Büyücüsü: Çok zekidirler ve hayatlarını büyüye adamışlardır. Ateş, buz ve şimşek elementlerini kontrol eder ve doğaüstü güçlerle savaşırlar. Yakın mücadelede biraz zayıf olmakla birlikte istediği zaman ışınlanıp kendisini kurtarabilirler. Bunun yanı sıra uzaktan güçlerini yönetmekte çok daha başarılıdırlar.

Ejderha savaşçısı: Bu karakteri seçen her oyuncu eğitim sürecinden çıktıktan sonra kan-yemin törenine katılmak zorundadır. Bu yemin töreninde yüzyıllardır saf tutulan ejderha kanından içerler. Bu ejderha kanının, savaşçılar üzerinde ejderha öfkesini uyandıracağına dair söylentiler vardır. Bu öfkeyi kontrol etmeyi ve güce dönüştürmeyi öğrenirler. Yakın mücadele ederler. Savaş alanında ne kadar çok kalırlarsa o kadar öfkeli ve güçlü olurlar.

Korucu: Korucu gelenekleri neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. Korucular çocukluklarından bu yana bilginler tarafından eğitilmiş, doğa içinde yaşamış, savaşçı ruhlarını burada kazanmışlardır. Doğa da öğrendikleri kılıç ve ok kullanımı o kadar hızlıdır ki sihir sanılabilir. Uzak mücadelede ok ile savaşıp harikalar yaratır, yakın mücadelede ise kılıçlarını kuşanıp düşmanları kolaylıkla alt edebilirler.

Drakensang Canavarlar

Cadılar:  Sopa taşıyan bu kötü periler çok hızlılar. Saldırırken hasar büyüsü kullanırlar ve bazı canavarların yumurtalarını yoktan var ederek onları da savaşa katarlar. Bu cadılar tarafından lanetlenen her kişi onlardan biri haline gelir.

Bataklık yaratığı: Bilinmeyen bir güç bu bataklığa hayat vermiştir. Bu yapılan sihirler ve büyülerden sonra, bataklığın bir şekli ve hareket etme yeteneği olmuştur.  Bitki ve çalılıklardan oluşan bu bataklık canavarı çok yavaş hareket eder. Bu canavarın yakınına gelen biri içerisinde kurukafalar görür ve geri dönmesi neredeyse imkansızdır.

Diğer canavarlardan bazıları; Küçük ejderha, Nefertari kültistleri, Zalim avcı yamakları, Ejderha yavruları, Boynuzlu çığırtkan, Yüksek rahibe Khalys, Gremlinler, İskeletlerdir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE