Menu

Dragon Nest

Dragon Nest

Eyedentfy oyun firması tarafından tasarlanan ve Nexon oyun şirketi tarafından piyasaya sunulan Dragon Nest, oynaması tamamen ücretsiz bir fantezi MMORPG oyunudur. Bu oyunda gerçek zamanlı savaş sistemi vardır, bu sistem oyuncuların, karakterlerinin aksiyonları ve hareketleri üzerinde tam hakimiyet kurmasını sağlamak üzere dizayn edilmiştir ve bunu maksimum boyuta taşıyabilmek için hedef alma sistemi kaldırılmıştır.  8 sınıf arasından tercihini yap ve aşama aşama ayrılmış bu dünyaya giriş yap, veya tek başına yahut arkadaşlarınla girip final boss’una ulaşana kadar canavar haklayabileceğin zindanların tadını çıkartabilirsin. Farklı ve benzersiz sanat yetenekleri akışkan geçiş animasyonları ile birleştiğinde, oyuncuların ortaya çıkartabileceği geniş bir yetenek yelpazesi oluşmuş oluyor. Sık sık karşılaşabileceğiniz sesli diyaloglar ve her ortama göre uyarlanmış geniş müzik yelpazesi bu oyuna derin bir sürükleyicilik katmaktadır. Seviye atladıktan sonra, bu yeteneklerinizi mücadeleci arenaya taşıyabilir ve diğer oyuncular ile PvP arenalarında sınava sokabilirsiniz. Veya özenle hazırlanmış kozmetik ekipman dükkanından aldığınız eşyalar ile kendinizi kişiselleştirebilir ve karakterinizi, diğer oyuncuların karakterlerinden daha farklı ve özgün bir hale getirebilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Gerçek Zamanlı Savaş : Harika animasyonlar ile bezenmiş gerçek zamanlı savaş sistemi, oyuncuların yeteneklerini tam anlamıyla ortaya koymalarını sağlar ve geniş bir yetenek yelpazesi ortaya çıkarır.
  • Örnek Alanlar : Canavarların yalnızca sizin ve var ise partiniz için çıktığı özelleştirilmiş alanlarda savaşabilir, deneyim puanı kazanabilirsiniz.
  • Kapsamlı Kostüm Yelpazesi : Dükkanda satın almanızı bekleyen sayısız kozmetik eşya ile karakterinizin görünümünü farklılaştırabilir ve kişisel bir hale getirebilirsiniz. Gerçek para kullanarak satın alabileceğiniz bu kostümler ile bütün karakterler arasından farkınızı hemen belli edebilir, şöhretinize şöhret katabilirsiniz.
  • Seslendirme Sistemi : NPC’lere bir derinlik ve kişilik verebilecek kadar harika bir seslendirme ekibi kullanılmıştır, NPC’lerin oyunculara karşı benzersiz tepkileri ve karşılıkları ortaya çıkabilir.
  • Benzersiz PvP Sistemleri : Merdiven modları, Arena savaşları, Hortlak modu, silip yok etme modu ve herkes için serbest PvP modları gibi eşi benzeri görülmemiş modlar ile hem yeteneğinizi diğer oyunculara karşı teste sokun hemde aynı zamanda eğlenin.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE