Menu

Dragon Mania Efsaneleri

Dragon Mania Efsaneleri

Gameloft oyun firması tarafından tasarlanmış ve piyasaya sunulmuş olan Dragon Mania Efsaneleri oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Oyun, Clash of Clans’a cevap olarak sunulmuştur. Bu oyunda kalabalık savaş ve düelloların olduğu bir topluluğa katılabileceğiniz bir oyundur fakat bu özellik biraz geç olarak açılır. Farklı oynanış stili ile bu oyundaki amacınız pek çok elementin temsilcisi olan ejderhaları toplamak, onları çiftleştirerek yeni türler bulmak ve Pokemon tarzı oyunlar gibi yakalayabildiğiniz bütün ejderhaları koleksiyonunuza katabilmektir. Elbette bu ejderhalar ile düellolar yapabilirsiniz. Bu düellolar esnasında farklı elementlere mensup ejderhaları, rakibiniz üzerinde üstünlük kurmak için doğru şekilde kullanarak düellolardan başarıyla çıkabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri tam olarak ejderhaları yükseltmek, onları beslemek, büyütmek ve şeytan vikinglere karşı savaşabilecek kadar güçlendirmek üzerinedir. Kasabanıza ejderhalar için yaşam alanları düzenleyerek başlarsınız ve farklı ejderha yumurtaları alarak ejderhalar yumurtadan çıkana dek onlarla ilgilenirsiniz. Yavru ejderhalar büyümek ve güçlü olmak için çok ilgiye ihtiyaç duyarlar.

Oyuna başladığınız zaman ve oyun oynadığınız süreç boyunca ekranınızın köşesinde bulunan görev butonuna dokunarak sizin seviyenize uygun olarak verilmiş olan görevlere ulaşabilirsiniz. Bu görevleri yaparken ve yaptıktan sonra deneyim puanı ve para kazanabilirsiniz. Görevleri yaparak hızlı seviye atlayabilir böylece yeni ejderhaların kilidini daha çabuk açabilirsiniz.

Dragon Mania Efsaneleri indirmesi ve oynaması ücretsiz olsa da, bazı oyun içi satın alım seçenekleri mevcuttur. Oyunda binaların yapımını hızlandırmak gibi oyun gelişimini hızlandıracak yakut ve para gibi seçenekleri mobil ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Eğer bu tarz satın alımlar ile ilgilenmiyorsanız apple cihazınızın ayarlar kısmından bu opsiyonu kapatabilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Ejder adasına pek çok ejderha koyarak orayı daha neşeli ve kalabalık bir hale getir.
  • Elinde olan güçlü ejderhaları en güçlü ejderhayı elde edebilmek için çiftleştirin ve yeni türler elde edin.
  • Yumurtalarından çıkan ejderhalarını besle, eğit ve onları sevginle büyüt.
  • Ejder adasında yaşayan ejderhalara yeni yetenekler öğret ve onları düello için hazırla.
  • Çevrim içi olarak oynayarak diğer oyuncuları ziyaret ederek ejderhaları incele.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE