Menu

Dr.Driving

Dr.Driving

Araba kullanmayı sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise; Dr.Driving sizlerin karşısında. Size birçok çeşit araba ile karşılayan bu oyunu, oldukça fazla seveceksiniz. Aynı zamanda arabalara oldukça ilgiliyseniz, çok daha fazla zaman harcayacaksınız ve karşısında kalmayacaksınız. Bu sayede ne kadar güzel bir oyun oynadığınızın farkına varacaksınız.

Belli görevler ve aynı zamanda belli sorumluluklar elbette, her oyunda olduğu gibi sizleri bekliyor. Özellikle de kimi turları geçerken zorlanacak hatta bazı turlarda sıkıntılara dahi gireceksiniz ama asla pes etmeyin, çünkü bu oyunda pes edenlere yer yok. Eğer sizlerde bu güzel ve aynı zamanda eğlenceli oyunu oynamak ve aşamalarını öğrenmek istiyorsanız; yazının devamını okuyabilirsiniz.

HER ARABAYA SAHİP OLAMAYACAKSINIZ

  • Oyunda birçok arabanın olduğunu söyledik ama unutmayın oyunda ki her araba sizin olmayacaktır. Bu arabalara farklı yollardan sahip olabilirsiniz.
  • Oyunda çeşitli kontroller sağlanmaktadır. Bu kontrollerin birisi sensörlü diğer ikisi de dokunmatik olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Oyunun çok basit olduğunu söylememize pek de gerek yok aslında. Oyuna ilk girdiğiniz anda bile zaten, bunun farkına varabiliyorsunuz.
  • Oyunda sizlere bir araba veriliyor ve o araba sayesinde çeşitli görevleri bir araya getiriyor ve aynı zamanda oyunda ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

YOLLARI EZBERLEMEYE VAR MISINIZ?

  • Bu oyunda tüm yollar sizin karşınıza çıkacaktır. Ama unutmayın arabanız her hasar gördüğü zaman tekrar yinelenmesi gerekir, bunun içinde coinslerinizi harcamalısınız.
  • Oyunda 15 adet araç bulunmaktadır ama bu araçları yalnızca kiralayabilirsiniz. Çeşitli görevlerle birlikte oyuna devam edebilirsiniz.
  • Oyunun son güncellemesi ile birlikte de IP seçeneği sayesinde hem online hem de arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Elbette arkadaşlarınız ile oynadığınız zaman çok daha eğlenceli bir hal alıyor diyebiliriz.
  • Elbette oyunda aracınızı değiştiremiyorsunuz. Ama aracınızı yükseltebilirsiniz, gerek hızı olsun gerek ise de donanımları olsun bu gibi görünümleri değiştirebilirsiniz.
  • Maalesef ki oyunun free hali yoktur, sadece görevleri ilerletmek gerekilmektedir.

**Bir yerde simülasyon olarak düşebileceğiniz bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda da telefonunuzda çok yer kaplamayacak ve sıkıntı yaratmayacaktır.**

**Dr.Driving Android 2.3.3 ve üzeri sürümleri için uygun olmaktadır. Farklı bölümlerde çeşitli ücretlere de tabi olmaktadır.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE