Menu

Digimon Masters Online

Digimon Masters Online

GameKing oyun şirketi tarafından piyasaya sunulmuş ve popüler çizgi dizi serisi olan Digimon’u taban olarak almış olan Digimon Masters Online, oynaması tamamen ücretsiz bir fantezi MMORPG oyunudur. Yüzlerce farklı tarzda Digimon’u toplayabilir, takas edebilir, savaşlarda kullanabilirsin.

Digimon Masters Online’ın dünyasına hoşgeldiniz, bu dünya adına Digimon denilen yapay organizmalar ile doludur. Digimon’lar, insan dünyasına erişim kazanmış bir paralel dünya olan ”Dijital Dünya” dan gelmektedir. Oyuncular popüler bir çizgi dizi olan Digimon Data Squad dizisindeki 4 ana karakter arasından seçim yaparak oyuna başlarlar. Bir Digimon ile partner ol ve bütün diğer Digimon’ları toplarken her iki dünyayı da korumayı ihmal etme. Kısacası bir Digimon eğitmeni olma deneyimini bu oyunu oynayarak kazan.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Bir Digimon eğitmeni ol : Doğru okudun. Sen, bir Digimon eğitmeni. Digimon Data Squad çizgi dizisindeki 4 ana karakter arasından seçimini yap ve kendi macerana en sevdiğin digimon ile atıl.
  • Bütün Digimon’ları topla : Bu oyunun renkli dünyasındaki inanılmaz sayıdaki Digimon’ları keşfet ve yakala, bütün eğitmenlerin nihai amacını sen gerçekleştir.
  • Gerçek zamanlı dövüş sistemi : Bu oyunda sıra tabanlı ve oyuncuların canını sıkan savaş sistemi yoktur, oyuncular hem dünyayı hemde dijital dünyayı koruyabilmek için bütün hünerlerini sergileyebilecekleri gerçek zamanlı bir savaş sistemiyle rakiplerine karşı koyacaktır.
  • Sürekli ve sürekli olarak evrim geçirtme sistemi : Savaş esnasında ruh puanlarını kullanarak Digimon’unun evrim geçirmesini sağlayabilirsin, basit evrimleşmelerden, daha karışık, komplike ve havalı evrimleşmelere.
  • Mükemmel arka plan müzikleri : Bu oyunun tadına arka plandaki muhteşem müzikler ile birlikte daha çok varacaksınız.

Başlangıç Digimon’ları;

  • Agumon : Digimon’lar arasında belkide en meşhur olan sınıftır. Şekil ve işlev itibari ile ateş püskürten bir T-Rex’e benzerler. Ateş tipi özelliklere sahiplerdir.
  • Lalamon : Bitki tipi bir Digimon’dur, şekil itibari ile bitki tomurcuğuna benzerler ve şarkıları ile düşmanlarını uykuya yatırabilirler. Odun, tahta tipi özelliklere sahiplerdir.
  • Gaomon : Şekli itibari ile köpeği andıran bir Digimon’dur, vur kaç alanında uzmanlaşmıştır. Rüzgar tipi özelliklere sahiplerdir.
  • Falcomon : Kuş tipi bir Digimon’dur ve özetlemek gerekirse ninja yeteneklerine sahip bir şahine benzetilebilirler. Rüzgar tipi özelliklere sahiplerdir.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE