Menu

Dawn Of Titans

Dawn Of Titans

dawn titans oyna oyununda olduğu gibi Teknolojinin nimetlerinden neredeyse 7 den 70 e her bireyin yararlandığını görmek mümkün. Öyle ki her birey kendi kendine geçmiş yıllarda internet bu kadar yaygın değilken nasıl vakit geçiriyorduk sorusunu kendine mutlaka sormuştur. Etrafınızda büyük küçük herkesin elinde birer akıllı telefon diye tabir telefonları görmek artık sıradan bir hal aldı. Akıllı telefon üzerinde yüklenilen sosyal paylaşım siteleri haddi hesabı olmayan bir çok oyunları rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz. İşte strateji oyunlarının en fenomeni dawn titans oyna yanlar için piyasaya sürüldüğü andan itibaren birçok kullanıcının telefonlarında ve tabletlerinde yerini aldı. Strateji adına ne ararsanız var olan bu oyun beyin jimnastiğinde de epey başarılı görünüyor.

Online Strateji Oyunu Oynamak İstiyorsanız : Dawn titans oyna

Online ortamda oynanan beraber arkadaş grubunuzu kurarak savaş yapıldığı strateji geliştirerek karşı tarafı nasıl yeneceğinize dair planların yapıldığı akıcı bir oyundur. Sizi sıkmadan sürekli bağımlısı olacağınız bu oyun tamamen titanları yenmek üzerine planlanmış bir oyundur. Adından anlaşıldığı üzere titanların varlığını bitirmek asıl amaçtır. Dawn titans oyna yan kitlede puanlama yapıldığında 5 üzerinden 4,5 puanı alan mükemmel bir oyundur. Tek sıkıntı çözünürlüğü yüksek kalitede olan telefon ve tabletlerde oynanabilmesidir. Düşünüldüğünde bir emek var ve kaliteli ortamda hizmet vermesi daha uygun olduğu kanısına varıyorsunuz. Oyuna dair merakınızı gidermek isterseniz android uygulamalarına girebilir yorumları okuyabilirsiniz. Tanıtım fragmanını izlediğiniz takdirde titanlara karşı bir savaş yapacağınız hissi mutlaka uyanacaktır.

Arkadaşlarınız İle Grup Halinde Oynayabilirsiniz

Dawn of titans oyununda grup halinde oyun kazanacağınızdan dolayı sohbet ekranı vardır. Bireysel olarak oynanmayan bu oyun bir grup halinde ne kadar başarı göstereceğinizi sanki sorgular nitelikte. Oyunda titan grubunu yenmek için uğraşırken aynı zamanda titanları koruyan başka dev bir orduyu da yenmek için çaba sarf etmek zorundasınız. Dawn titans oyna rken göstereceğiniz pratik zeka oldukça önemli olacaktır. Ne kadar seri ve pratik düşünürseniz o kadar başarılı olursunuz. Aynı zamanda savaşırken ordunuzu büyüteceğinizi de ekleyelim. Kazanılan her savaşta ordunuz artıp titanları yenme seviyeniz yükselecektir. Oyun oynarken sanki savaşın içerisinde bulunuyormuş hissi bu oyuna sizi daha da çok bağlayacağa benziyor.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE