Menu

Darkorbit

Tam Ekran
Işık Butonu
Kaynak biriktir ve kendi filonu oluştur. Savunmalarını geliştirerek kaynaklarını koru. İttifaklara katılarak savunmanı arttırabilirsin.

Oyun Açıklaması

Darkorbit

Darkorbit

Evren seni bekliyor! İnsan varlığını tehdit eden uzaylılara karşı savaşa başla! Darkorbit’e kaydol, uzay aracını ve şirketini seç, savaşmaya başla. Galaksiler arasında dolaş, yeni kaynaklar ararken ya da haritada yeni yerler keşfederken tetikte ol! Birlikte savaşacağın uzay pilotlarını seç ve kazanılan zaferlere ortak ol veya klanlar oluştur ve değerli kaynakları ele geçirerek şirketini daha yükseklere taşı. UNUTMA! Hangi şirketten olursan ol uzaylılara karşı verilen savaş ortaktır ve tüm galaksi her zaman yardıma hazırdır.

Oyuna yeni başlayan her oyuncu, Darkorbit gezegenindeki 3 şirketten birini seçmek zorundadır. Bu şirketler Mars Maden kurumu, Yeryüzü Sanayi Kurumu ve Venüs Kaynakları Şirketidir. Darkorbit’te puanlama birçok faktörün etkilediği bir matematiksel formüle dayandırılmıştır. Bu faktörler deneyim, seviye, onur, yok edilen uzay gemisi ve uzaylı sayısı, son olarak da geminizin tipi.

Darkorbit gerçek zamanlı bir savaş sistemidir. Savaşta uzaylıları ve diğer oyuncuları yok edebilmek için her tür silah kullanılabilir. Bu silah çeşitleri, lazer toplar, lazer cephane, roketler, roket atıcılar ve mayınları içerir. oyuncular ateş etmeye başlamadan önce düşmanlarının üzerine tıklayıp hedefe kilitlenmelidir. Eğer geminiz ya da yok ettiğiniz gemi tamir edilecekse, tamir işlemi için 500 uridyum gereklidir. Oyuncular oyuna Phoenix isimli gemi ile başlarlar. Phoenix bedava bir gemidir fakat basittir. Gemiler bir çok silah ve ekipmanla donatılabilir.

Darkorbit uzayında, oyuncular isterlerse 1500 kredi vererek bir klana katılabilirler. Klanlara katılmanın başında klan arkadaşlarıyla birlikte yardımlaşma şansı gelir. Klanlar, oyuncuların seviye atlamalarına, kredi kazanmalarına ve diğer birliklere karşı savaşmada yardım sağlarlar. Ayrıca menü kısmından klanınızda ki hanhi oyuncuların çevrimiçi olduğunu ve oyuna hazır olup olmadıklarını ve ya çevrimdışı olduklarını görebilirsiniz.

DARKORBİT URİDİUM

Darkorbitte iki tip kaynak vardır. Bunlar krediler ve uridyumdur. uridyum daha değerli ve kazanması daha zor bir kaynaktır. Bazı ekipmanlar ve cephaneler krediyle alınabiliyor iken en değerli veya elit parçalar sadece uridyum ile alınır. Gemi tasarımları ve bazı parçalar aynı zamanda ihale ile de satılabilir. Fakat Drone gemi tasarımı ve ya elit lazer cephane gibi parçalar ihale de bulunmaz.
Kaynak biriktir ve kendi filonu oluştur. Savunmalarını geliştirerek kaynaklarını koru. İttifaklara katılarak savunmanı arttırabilirsin.

Darkorbit etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için Darkorbit forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE