Menu

CrossFire

CrossFire

Güney Koreli oyun firması olan SmileGate tarafından yapılmış, Z8 Games oyun şirketi tarafından piyasaya sunulmuş olan CrossFire oynaması tamamen ücretsiz FPS taktiksel nişan alma tarzı bir oyundur. Oyuncular iki paralı asker grubundan birisi arasından tercih yaparlar, Global Risk veya Black List, ve çeşitli oyun modlarında birbirlerine karşı mücadele verirler. Hedef tabanlı senaryolar oyuncuları birlikte çalışmak zorunda bırakırlar. Oyuncular oynadıkları her maçtan bir deneyim puanı kazanırlar ve aşılmayı bekleyen 100 den fazla seviyeden birisine ulaşırlar. Yeni seviyeler ile birlikte marketten satın alabileceğiniz ekipman ve silah sayısı artar, oyun içerisindeki para birimi olan ”Game Points” (GP) ile bu ekipmanları ve silahları satın alabilirsiniz.

Ayrıcalıklı eşyalar ve özel kostümler gerçek para ile satın alınabilir ve sizi diğer oyunculardan ayrıcalıklı kılarlar. Bu ekipmanlara sahip olup kendinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. CrossFire, oyuncularını maç başladıktan hemen sonra savaşın ortasına atan eski mücadeleci nişan alma oyunlarını andıran hafif siklet bir FPS oyunudur.

Öne Çıkan Anahtar Özellikleri;

  • Artık klasik kabul edilebilecek demirbaş FPS’leri andıran hızlı templu bir oynayış stili vardır.
  • Team deathmatch, co-op waves, search and destroy, ve free for all gibi birden çok oyun modu ile ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.
  • Düşük sistem gereksinimleri bu oyunu modern çağa ait neredeyse bütün bilgisayarlar ile oynanılabilir kılıyor.
  • Oyun içerisindeki markette ister karakteriniz, ister silahınızı kişiselleştirebileceğiniz geniş bir ekipman yelpazesi vardır.
  • Oyunun üretici ve piyasaya sunan firmaları oyun ile sürekli ilgileniyorlar ve düzenli olarak oyuna yükseltme getiriyorlar.

2.0 Paketi ile gelen yenilikler;

Bu paket ile modeller yükseltildi, dokular yükseltildi, bunun yanı sıra yeni silahlar, karakterler ve çok daha fazlası oyuna dahil oldu.

  • Yeni Karakterler: Klasik askerler daha önce hiç görülmemiş bir seviyede detaylandırıldı.
  • Yeni Silahlar: Knight SR25 Ares CQB, M4A1-S Ares Dual Mag, M37 Stakeout Ares Slug ve MP5-S Ares JHP gibi silahlar cephaneye eklendi ve yepyeni oynanış stilleri ile hayatta kalma oranlarınızı arttıracak şekilde dizayn edildiler.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE