Menu

Critical Ops

Critical Ops

Critical Ops IOS işletim sistemine uygun olarak hazırlanmış olan ve FPS tabanlı olarak verilmiş olan bir oyun olarak dikkat çekiyor. Sizler de yavaş yavaş aşamaları geçebilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Critical Ops Oyunun İçeriği

Karşılıklı takımlar halinde oynayabileceğiniz bir oyun olmasının yanı sıra, aynı zamanda da, sizler de oyunun mantığını çözüp oynarsanız çok keyifli bir deatchmatch oyunu ile karşınızda olmaktalar. Bu oyunu parça parça ilerleyerek çözeceksiniz. Oyunu öncelikle ücretsiz olarak indirerek öncelikle oyunu rahatlıkla deneyebilirsiniz. Bu denemeden sonra siz de isterseniz oyunun ilerlemesini sağlayabilir ve keyifli şekilde oyuna devam edebilirsiniz.

Bu oyun ücretsiz bir oyun olmasının yanı sıra, aslında yüklü bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Oyunu indirerek test aşamasını geçmek için sizler de hemen oyunu yükle butonunu tıklayarak sizler de oyunu indirebilir ve oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Oyun öncelikli olarak, sizlere farklı haritalar sunmaktadır. Bu haritalardan sizler de ilk harita ile oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Critical Ops IOS

Oyunun Yapılandırması

Oyunun yapılandırması ve Critical Ops hakkında farklı bilgiler verebilmek için sizler de gereken her türlü bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun ile ilgili olarak sizlere gereken bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Bir sistematik içerisinde dahil olan yapılandırma dahilinde, bir işlem yapılırken, öncelikle bütün haritaları da yüklemek gerekiyor. Bu haritaların yüklenmesinden sonra, ilk harita ile oyuna başlama şansınız oluyor. Bu şekilde oyuna başladıktan sonra, sistem devam etmiş oluyor.

İlk olarak Barcelona’da oyuna başlamış oluyorsunuz, Critical Ops oyununda sizler de oyuna hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Bu başlangıcı yaptıktan sonra, sizler de oyun içerisinde hızlı bir şekilde ilerleyerek, sizler de oyunun içerisinde farklı silah ve bıçaklarla terörist avına çıkabilirsiniz. Bütün caddeleri gezerken bu arada bir yandan da altta bulunan haritadan sizler de kendi yerinizi takip edebilirsiniz. Bu arada sizlerle birlikte olan ekibinizle beraber, doğru şekilde terör haline getirebilirsiniz. Oyunun içindeyken de oyunu durdurup bu sırada da ayarlar hakkında istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte çok keyifli bir oyun içerisinde olduğunuzu ve keyif alabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE