Menu

Criminal Case

Criminal Case

Pretty Simple adlı mobil oyun firması tarafından piyasaya sunulmuş ve yayınlanmış olan Criminal Case, saklı nesne bulma tarzında, oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Oynaması ücretsiz olsa da bu oyun içi bazı eşyaların satın alımı gerçek para ödemesi ile mümkündür. Eğer oyuna para yüklemek istemezseniz oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, ücretli içerikler sadece oyunu daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur. Oyunu oynayan insanların 13 yaş ve üstünde olması önerilir. Çünkü bazı sahneler rahatsız edici imgeler ve kanlı sahneler içerebilir.

Saklı nesne bulma tarzındaki oyunlar genelde oyuncuları denizlerin altına, bulutların yanına veya sisli dağ eteklerine götürür. Genelde saklı nesne oyunlarında güzel, rahatlatıcı gizli nesneler olmaz. Bu oyunun diğer gizli nesne bulma tarzı oyunlardan farkı ise, burada bulmaya çalışacağınız nesneler tatlı bir şekilde resmedilmiştir. Kesişen gök kuşakları, ve kanlı x ile işaretlenmiş boynuzlu atların yanında , suç mahallerinde gerçekten rahatsız edici manzaralar da görebilirsiniz. Ve oyunun ilerleyişi bu tarz diğer oyunlara kıyasla biraz daha yavaştır.

Criminal Case oyununu dosyaları çözmek, kanlı cinayetlerin katillerini bulmak üzere yetişmiş bir polis olarak oynarsınız. İncelemeye gittiğiniz suç mahallerinde sizden istenen gizli objeleri bulmak için tıklayarak, görevinize çalışırsınız. Ne kadar hızlı tıklar ve objeleri bulursanız ödülünüz o kadar artar. Bu mantığı da gerçek hayata bağlayabilirsiniz. Nasıl bir polis ne kadar hızlı kanıtları toparlayıp sonuca ulaşma becerisi ile yeteneğini kanıtlarsa sizde bunu yapmak durumundasınız. Her incelediğiniz suç mahalinde yıldızlar kazanırsınız ve bu yıldızlarla kanıtları inceler, otopsi yapar, sonucu analiz eder veya tanıklara sorular sorarsınız.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Her sokakta tehlikenin kol gezdiği bu yozlaşmış şehirde, suç mahallerine git ve suçluları yakala.
  • Tüm zamanların görebileceği en iyi dedektif olmaya çalış ve bu yolda arkadaşlarınla yardımlaşarak daha çok puan kazan
  • Suç mahallerinden topladığın kanıtları incele ve analiz et. Bu kanıtlar sayesinde zanlıya ait ip uçları yakala.
  • Cinayet işlenen yerde ki tanıkları sorgula, edindiğin bilgilerle zanlıyı bulmaya çalış.
  • İp uçlarından kanıtlara ulaş ve zanlılardan suçlu olanı bul. Onu adalete teslim et.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE