Menu

Creativerse

Creativerse

Rengarenk bir dünyada çeşitli benzersiz canavarlar ile, bloklar ile, materyaller ile, ve keşfedilmeyi bekleyen devasa kıtalar ile dolu olan Creativerse, oynaması tamamen ücretsiz sandbox macera tipi bir MMO oyunudur. Günümüzün en popüler oyunları olan MineCraft ve Trove oyunlarına blok temalı dünyası, keşif sistemi ve yapı sistemi itibari ile bir hayli benzemektedir. Fakat kendi nesli ile aralarındaki benzerlikler dışında bir çok kendine özgün özelliği barındıran bir oyundur, örneğin Creativerse’de oyun içerisinde karşınıza çıkabilecek bütün yaratıkları eğitebilir ve kendinize yardımcı olarak kullanabilir, istenildiği kadar materyal toplamak adına sınırsız bir toplama sistemine sahiptir, ayrıca oyuncular malzeme üretebilmek için tariflere gereksinim duyar ki bu durum oyuna yeni başlamış oyuncuları çok tehlikeli görevlere atılmaktan alıkoyar ve oyuncunun kendini eğitebilmesi için ona bir zaman tanır, ayrıca oyun dünyasının içerisindeki mevsimler de oyuncuları etkiler, örneğin sıcak, soğuk vs. gibi durumlar. Düşük seviyeli oyuncular sıcak iklimli ve daha güvenli yerlerden yavaşça daha çetin ve tehlikeli kıtalara doğru kendilerini geliştirerek ve malzeme tarifleri bularak ilerleyebilirler.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Çeşitli sayıda biyomlar ve katmanlar: Oyun dünyasının yüzeyini karış karış keşfet ve muhteşem biyomlara tanık ol, örneğin okyanuslar, derin ormanlar, ormanlık araziler, çöller ve kanyonlar; veya maceranı yer altına taşı ve katman katman artan tehlikeye karşı cesaretini sına, fosiller, çürümüş kalıntılar, lava ve daha nice kötülük yer altında gizlenmekte.
  • Her Canavarın eğitilebildiği bir dünya: Hemen kendine bir eğitim tasması üret ve onu kullanarak bu oyunun dünyasında görebileceğin istediğin yaratığı eğit, onları ister tarlana yardımcı, ister savaşta sadık bir dost, istersen kendine evcil hayvan yapabilirsin.
  • Keşfedilebilir yapı ve malzeme tarifleri: Oyunda görevlerini tamamladıkça yeni yapı ve malzeme tarifleriyle ödüllendirilirsin, doğal olarak oyunda ilerleyiş sergiledikçe seviyen artacak ve tariflerinin sayısıda buna bağlı olarak artacaktır.
  • Tarım ve yemek yapma sistemi: Çevredeki bitkilerden tohum toplayabilir bu tohumları toprağa ekerek kendi tarlanı oluşturabilirsin, bu tarlanın mahsülleri ile hem kendine yemek hemde eğittiğin hayvanlarına yem yapabilirsin.
  • Oyuncular ister tek başlarına isterlerse çoklu oyuncu modlarında oynayabilirler: İster herkesin birbirine saldırabildiği bir platformda birçok oyuncu ile birlikte dost veya düşman olarak hayatta kalmaya çalış, istersen tek başına yepyeni bir dünyada oyuna başla, seçim senin.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE