Menu

Clash of Kings

Clash of Kings

Tüm gücü Clash of Kings ile eline almak ister misin? Bir krallık kur ve bu sayede tüm krallığın yönetimini eline geçir. Eş zamanlı strateji oyununu en iyi şekilde oynamak adına yapabileceğiniz şey; kendinizi her gün bu oyuna adamak ve aynı zamanda oyunda ki farklı stratejileri benimsemek olacaktır. Bu sayede ise; oyunu en iyi şekilde anlamak öte yanda dursun, oyun ile bütünleşecek ve bu sayede de oyunda en iyi yerlere geleceksiniz. Sadece oyun için stratejinizi değil aynı zamanda da kendi stratejinizi ortaya koyacak ve oyunda emin adımlarla ilerlemeye güç kazanmış olacaksınız. Kendi krallığınızı yönetmek sizin elinizde olan en büyük güçlerden biri olacak ve aynı zamanda da bu güç sayesinde yönetimi en üst düzeyde hissedebileceksiniz.

KRALLIĞINIZ İÇİN VAKİT KAYBETMEYİN

  • Ne kadar beklerseniz; o kadar geç kalmış olursunuz. Bu bakımdan dolayı ise beklemeden oyuna adapte olmaya çalışmalısınız.
  • Tabi ki bir anda kral olma gibi bir düşüncenizin olmaması gerekmektedir. Ne kadar çok çaba sarf ederseniz; o kadar çabuk yükselme imkanınız olacaktır. Aynı zamanda da yapmanız gereken bir diğer şey ise; diğer krallıkları çökertmek ve aynı zamanda da onları yağmalamak olacaktır.
  • Oyun içinde milyonlarca oyuncu ile konuşabilirsiniz, bu sayede onların da stratejilerini öğrenebilir ve ortak bir payda da bu sayede buluşabilirsiniz. Bu da sizler için en büyük avantajlardan birisi olacaktır.
  • Aynı zamanda bu aşamada olduğunuz zamanda bile; akıl verme ve orduları eğitme gibi bir durumunuz elinize geçebilir; bunu kaçırmamalısınız.

GÜCÜNÜZÜ GÖSTERMEYE VAR MISINIZ?

  • Krallığınızı ilan ettikten sonra en önemli mesele ise; krallığınızı gururu için savaşmak olacaktır. Bu sefer de rakip güçlerle savaşarak, krallığınızı onur ve gurur olarak yükseltin.
  • Aynı zamanda unutmamanız gereken durumlardan birisi ise; kazandığın savaşlardan ve aynı zamanda ise bu durumlar bir şekilde bonus kazanmak ve bunları da oyuncularına karşı kullanmak olacaktır.
  • Müsabakalarda yarışarak kendini gücünüzü göstermeye ne zaman başlıyorsunuz, özellikle de diğer kişilere karşı bunu başarmak zorunda olduğunuzu düşünmelisiniz.

**2.3.3 Android sürüm ve üzeri için uygun olan bu zevkli ve hırslı strateji oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.**

**Her yaş için uygun olmasıyla birlikte aynı zamanda da; herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir oyundur ve bu sayede de her aşamasından büyük bir zevk alacaksınız.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE