Menu

Cabal 2

Cabal 2

EST Games oyun şirketi tarafından piyasaya sunulan, ve oldukça popüler bir MMORPG olan Cabal Online oyununun devamı niteliğinde ortaya çıkan Cabal 2, oynaması tamamen ücretsiz bir fantezi MMORPG oyunudur. Hızlı tempolu oynanış ve benzer bir kombo sistemine sahip olan bu oyun, oyuncularına Cabal’ın çok popüler olmasına sebep olan aksiyon odaklı serüven ve savaşları sunar.

Cabal 2’de Oyuncular 6 benzersiz sınıf arasından seçimlerini yapabilirler, orijinal oyundan kalma Force Blader ve Force Archer sınıfları gibi, bunun dışında yeni eklenen Priest sınıfınıda tercih edebilirler. Göz alıcı ve muhteşem kudrete sahip bir komboyu ortaya çıkartabilmek için yeteneklerinde ustalaşmalı ve onları birbirlerine zincirleme eşleyebilmelisin. Görevlere atılırken CryEngine 3 oyun motoruyla hazırlanmış bir platformda oluşturulan muazzam bir çevrenin içinden geç, zindanlarda keşfe çık, canavarlarla dövüş ve kıtanın her yerinde mistik bir şekilde kaybolan çocukların bulunabilmesi için ip uçları ara.

Karakter sınıfları;

  • Warrior : Yüz yüze mesafeden yavaş, fakat çok güçlü saldırılar yapabilen bu sınıf çift elle tutulan devasa kılıçlar veya zincir kullanarak alan etkili hasar vermede ustalaşmış bir sınıftır. Warrior’lar plaka zırhlar giyerler fakat bir kalkanlarının olmaması onların nispeten düşük bir zırha sahip olmalarına sebebiyet verir.
  • Wizard : Büyücü bir sınıftır ve oyunun saniye başına hasar verme potansiyeli en yüksek sınıfıdır. Bu sınıf yalnızca kumaş zırh giyer ve bu durum çok düşük bir zırh ve can değerleri olmasına sebebiyet verir. Direkt olarak hasar veren yeteneklerinin dışında, rakiplerini yerlerine mıhlayan ve takım arkadaşlarını güçlendiren, rakipleri güçten düşürebilen yeteneklere de sahiptir.
  • Force Blader : Çok yönlü bir sınıftır ve iki ellerinde güç aşılanmış kılıçları ile çok hızlı saldırılarda bulunabilme yetenekleri vardır. Bu sınıf deriden yapılma zırhlar giyer ve hem yakın mesafeden hemde uzak mesafeden kullanabildikleri yeteneklere sahiptirler.
  • Force Shielder : Birincil hasar göğüsleyen sınıftır. Bu sınıfın karakterleri bir ellerinde kılıç diğer ellerinde ise devasa kalkanlar taşırlar. Kalkanın kullanılışı plaka zırhlar ile birleştiğinde, bu karakterler oyunun içerisindeki en yüksek zırh ve dayanıklılık değerlerine sahip olurlar. Hasar potansiyelleri olmamasına rağmen çok yüksek hasarlara göğüs gerebilmeleri onları çoklu grupların vazgeçilmez bir öğesi yapar.
  • Force Archer : Uzun mesafeden saldırılar yapabilen bu sınıf içine güç aşılanmış yaylar kullanır. Bu sınıf çeşitli kitle kontrol yeteneklerine sahip olması sebebiyle çok rahat dövüş kontrolüne sahiptir. Bu karakterin yeteneklerinin düzgün bir sırayla kullanılması çok önemlidir ve bu sebeple yeni başlayan oyunculara tavsiye edilmez.
  • Priest : Yine büyücü tarzı olan bu sınıf saf güç yerine takım arkadaşlarını iyileştirme ve güçlendirme tarzı yeteneklere odaklı bir sınıftır. Kumaş zırhlar giyerler ve büyülerini yetenek kitapları veya kristal kullanarak etkinleştirirler.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE