Menu

Bombom

Tam Ekran
Işık Butonu
Bombom oyununda klavye kullanarak atış yapabilir, bomba seçebilir, yer değiştirebilirsiniz. Tüm kontroller klavye üzerinden yapılmaktadır. İlk oyunlarda, oyun tarafından yönlendirmeler alarak ne yapmanız gerektiğini hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz.

Oyun Açıklaması

Bombom

Bombom

Bombom, indirme gerektirmeyen, online oynanan, sevimli karakterleri bulunan bir oyundur. Oyunda karşına çıkan düşmanları hedef alarak bomba, hız ve yönelme seçerek atış yapıp level atlamanız gerekmektedir. Oyunda usta olmanın yolu iyi bir çırak olmaktır. Yetenekli bir usta temel teknikleri çok iyi bilmelidir. Atış talimatlarını çok iyi biliyorsanız, iyi bir usta olma yolunda ilerliyorsunuz demektir. Aynı zamanda oyun içerisinde evlenme teklifi alabilir, evlenme teklif edebilir ve evlenebilirsiniz. Böylece düşmanları eşinle birlikte yenerek çok daha başarılı olursunuz.

Bombom oyununda bulunan ana görevler seviyeler arttıkça karşılaşılacak görevlerdir. Bunun yanı sıra ek görevler de seviye atlamaya yardımcı görevlerdir. Bombom ‘ da günlük görevler, her gün yenilenir ve sadece bir kez yapılabilir görevlerdir. Bir de etkinlik görevleri vardır. Bu etkinlik görevleri de seviyeye göre değişmekte ve bazı günlerde olmaktadır.

Oyun Haritası

Oyun haritası üzerinde oyun salonu, alışveriş merkezi, birlik kulübü, kaplıca, onur listesi, demirci atölyesi, arkadaşlık merkezi ve evlendirme dairesi bulunmaktadır.

Alışveriş merkezinden almak istediğiniz eşyalara ulaşabilir, oyun salonundan oyunlara giriş yapabilir ve görevlerinizi izleyebilirsiniz. Birlik kulübüne üye olarak ittifaklar kurabilir, takım halinde savaşabilirsiniz. Arkadaşlık merkezinde ise yeni arkadaşlıklar kurabilir ve evlenmek için eş bulabilirsiniz.

Bombom’da evlenebilmek için evlilik yüzüğüne sahip olmalısınız. Ayrıca bir eş adayına sahip olmanız gerekmektedir. Bu şartların ikisi de gerçekleştirildiğinde evlenebilir, savaşlara birlikte katılabilir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evlendirme dairesinde düğün yapabilir, istediğiniz arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz. Eğer evlilikte işler ters giderse boşanabilirsiniz.

Bombom Oyun Stratejileri

  • Savaş başlamadan önce bir görünmezlik alarak, düşmanınız sizi görmeden bir yerden başka bir yere hareket edin. Böylece düşmanınız nereye hedef alacağını bilemez. Bu da size büyük bir avantaj sağlar.
  • Buzlandırma yöntemi de oldukça etkili bir yöntemdir. Alışveriş merkezinden sahip olduğunuz bu özelliği, savaş esnasında düşmanınızın önüne atarak onu buzlandırabilirsiniz. Bu hareket onu 2 tur boyunca engelleyecektir.

Bombom’ da Atış Çeşitleri

20 derecelik atış taktiği, 30 derecelik atış taktiği, 50 derecelik atış taktiği, 65 derecelik atış taktiği, kavis atış taktiği, yüksek atış taktiği, atış çeşitlerinin başlıcalarıdır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE