Menu

Becerili Parmak

Becerili Parmak

Sonsuz çizgi üzerinde oyun oynamak için Becerili Parmak oyununa sarabilirsiniz. Bakıldığı zaman farklı oyunlara benzeyen bu oyunun en keyifli yanlarından birisi; sonsuza kadar sürecek olması. Aynı zamanda da hiç sıkılmıyorsunuz ve engeller her defasında farklılaşıyor ve bu sayede de oyun keyfini asla kaybetmiyor. Sizlerinde ve siz gibi oyun sevenlerin de en sevdiği tarzlardan birisi olarak karşımıza çıkan bu oyun sayesinde; artık ne stres ne de siniriniz kalacaktır. Son zamanların en çok tercih edilen oyunlarından birisi olan ve bu entegrasyon ile birlikte; sanki uzun zamandan beri bu oyunu oynuyormuş ve aynı zamanda oyunla iç içe oluyormuş gibi hissedeceksiniz.

Parmağınız Ne Kadar Becerikli?

  • Kendinize ve aynı zamanda hırsınıza ne kadar hakimsiniz? Refleksleriniz ne kadar kuvvetli ve aynı zamanda kontrol durumunuz nedir? Bunları ölçmek için parmağınızı kaldırmadan oynayacağınız bir oyun var karşınızda.
  • Oyuna baktığınız zamanda her ne kadar basitmiş gibi gözükse bile; parmağınıza kuvvet demekten başka bir çözüm yolu bulamıyoruz.
  • Parmağınızı kaldırmadan, ekranın kenarlarına çarpmadan ve aynı zamanda da çizgilere dikkat ederek ve engelleri gözünden kaçırmayarak karşınıza çıkan bu engelleri alt etmelisiniz.
  • Her zaman için bir sonsuzun olduğunun varsayımını biliyoruz. Bu oyunda ise sonsuz kavramı somut bir şekilde karşınıza çıkıyor. Bir sona varamıyorsunuz, gittiğiniz yollarda da geçtiğiniz engelleri atlamamanız gerekiyor.

Parmağınızı Sağlam Basın

  • Dinamik ve aynı zamanda engellerin karşınıza çıkmasıyla birlikte; oyunun daha keyifli bir hal aldığını göreceksiniz.
  • Tüm telefon ve aynı zamanda tüm ekran boyutlarıyla uyumlu olması; oyunun olası zevkinden sizleri de mahrum etmeyecektir.
  • Eşine ve benzerine bir daha rastlayamayacağınız, çok çeşitli birçok bölümle karşı karşıya kalacaksınız. Bu sayede de oyunu daha iyi anlayacaksınız.
  • Liderler ve aynı zamanda başarılar entegrasyonu sayesinde, skorunuzu diğer arkadaşlarınızın skoru ile karşılaştırın ve bu sayede yerinizi de bileceksiniz.
  • Aynı zamanda çeşitli sosyal medyalarda skorunuzu paylaşacak ve bu sayede arkadaşlarınızı da oyuna adapte edebileceksiniz.
  • Parmağınızı kaldırmaksızın, çizgilerin olduğu yöne doğru hareket edin ve engelleri dinlemeden, oyunun keyfine varın.

**2.3 ve üzeri Android sürümler için uygun olan bu oyunun, başından kalkamayacaksınız. Aynı zamanda ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.**

**Her yaşın anlayabileceği bir yapıya sahip olan oyun sayesinde; dinamikliği de kaybetmeyeceksiniz.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE