Menu

BBTAN by 111%

BBTAN by 111%

Bazı oyunlar sizler için gereksiz bağımlılık yaratabilir, BBTAN by 111% gibi. Oyun oynama oranı güden güne artıyor diyebiliriz. Özellikle de her gün yeni birer oyun çıkıyor ve daha sonra bizlerde meraktan dolayı bu oyunlara epeyce sarıyoruz. Çoğu zaman için bu oyunları oynamaktan sıkılıyoruz ama yinede elimizden maalesef bırakamıyoruz.

BBTAN by 111%, diğer tüm zamane oyunları gibi bir oyun diyebiliriz. Bildiğiniz üzere zamane oyunları herkesin üzerine düştüğü, büyük bir zevkle indirip oynadığı ama daha sonrada bağımlılığını üzerinden atıp sildiği bir oyun. Ama bu oyun diğer oyunlardan çok daha zevkli diyebiliriz. Özellikle de sizlere belli başlı tüyolar vererek yönlendiriyor ve bu da oyunda büyük bir zevk yaratmasına sebep oluyor.

TOPLARINIZI HAZIRLAYIN

  • Oyunda sizler için hazırlanan toplar var. Her ne kadar topların sayısı kimi zaman az olsa bile, kimi zamanda çoğalacaktır.
  • Oyunda üzerinizdeki şekilleri göreceksiniz ve amaç o şekillerin sizlere yaklaşmaması. Eğer size yaklaşırsa, yanarsınız ve sizde onları yok etmek için toplar ile üzerine nişan alacaksınız.
  • Elbette göründüğü kadar kolay olmayacak çünkü her bir şeklin belirli vuruş sayıları mevcut ve bu sayede de o kadar top atarak şekilleri yok edeceksiniz.
  • Mesela bir şeklin üzerinde 5 yazıyorsa o şekil 5. vuruşta yok olacaktır.

BBTAN by 111% KİMİ KURALLARI BULUNUYOR

  • Bahsi geçen şekiller arasında, kimi ödüller göreceksiniz. Mesela bir tanesi daha çok topa sahip olmanızı sağlıyor.
  • Bir diğer ödüle ise elbette zor ulaşıyorsunuz. O ödül ise vuruş sayısı ile ilgili. Her ne kadar şekillerin üzerinde 5 veya 10 yazsın o ödüle sahipseniz, tek seferde şekilleri yok edebilirsiniz.
  • Oyuna girdiğiniz zaman aklınıza gelecek bir diğer oyun ise elbette ateri olacaktır. Orada bir oyuna çok benzediğini anlayacaksınız.
  • Oyunu tek bir elinizle rahatlıkla oynayabileceksiniz ve aynı zamanda seslerin ne kadar orijinal olduğuna da o zaman tanıklık etmiş olacaksınız.
  • 111% stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyuna, şimdiden heyecanlı bir giriş yapabilirsiniz.

**Oyunu oynadıktan bir süre sonra bağımlı hissedeceksiniz kendinizi. Bedava sahip olabileceğiniz bu oyun tek bir dilden oluşmaktadır. Ama oyun hiçte çözülmeyecek bir oyun değil.**

**BBTAN by 111%, oyunu iOS 6.0 ve üzerileri için uygundur ve gerek iPad gerek ise de iPod touch cihazları için uygundur.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE