Menu

Basketball Stars

Basketball Stars

Basketbolu sevmeyen varsa bundan sonra Basketball Stars ile sevmeye başlayacak diyebiliriz. Özellikle de bu oyunda gruplar ile oynanabilme modu; sizleri en çok etkileyecek olan modlardan birisi olarak karşınıza çıkacak demektir. Her ne kadar çoğu zaman için basketbol grup olarak bir strateji oyunu olsa bile; yine de bireysel olarak düşünmeyi gerektiren anlara da şahit olabilmekteyiz. Bu bağlamda ise; kimi zaman arkadaşlarınızla kimi zaman ise tek başınıza bu oyunu oynayabilirsiniz. Kimi oyunlar sadece kazanmak için; kimileri ise sadece oynanmak için oynanır. Bu oyunda sizlerin tek amacı oyundan zevk alarak kazanmak olacaktır. Bu sayede tüm dünya sizin bu oyunda ne kadar egemen olduğunuzu görecek.

RENKLER OYUNA TEŞVİK EDECEK

  • Nasıl bir kitabı alırken, itap kapağına dikkat ediyorlar; bu oyun içinde grafikler oldukça değerli olarak karşınıza çıkacaktır. Özellikle de oyunun içinde ki renk uyumu ve canlılık; oyuna heyecan katacaktır.
  • Sadece tek bir ortamda değil; aynı zamanda çok çeşitli ortamlarda da oyun  oynamanın tadına varacaksınız ve bu sayede de oyundan uzaklaşmak istemeyeceksiniz.
  • Her ne kadar bilgisayarlarda bu duruma alışıyor olsak bile; telefonlarınız da daha önce bu kadar canlı bir oyun tadına varmadığınızı anlayacaksınız.
  • Gerçek gibi gözüken 3D görseller; aslında oyunda bir nevi şaşırtma eylemi olarak da karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Bu da kıl payı ile belki de oyun kazanma veya kaybetme noktasında sizleri etkileyebilecektir.

BASKETBOLU YAŞA!

  • Belki de gerçekten bir basketbol heyecanı yaşamak istiyorsunuz ama bunun için arkadaşlarınız yok; o halde yapmanız gereken şeylerden birisi şüphesiz ki bu oyuna sahip olmak olacaktır.
  • Sadece grup değil; 1’e 1 savaşarak da oyunu kazanma ihtimalin oldukça yüksektir. Bu bakımdan dolayı ise; düellolarda kazanmayı hedeflemelisin.
  • Oyunun en büyük avantajlarından birisi ise; gerçek bir basketbol serüveni yaşatmasıdır. Topunuzu sürüyorsunuz, atış yapıyorsunuz veya sadece kandırıyorsunuz; tamamen sizin tekelinizde bir durum ile karşı karşıyasınız.
  • Özgün giysiler ve aynı zamanda özel basketbol toplarına erişmeniz için; yıldızlarla oynamalısınız ve bu sayede gücü elinizde hissetmelisiniz.

**Android 4.0.3 ve üzeri sürümler için geçerli olan bu oyunda amaç yıldız olmak ve aynı zamanda ilerisini hedeflemek olacaktır.**

**Tamamen ücretsiz bir şekilde marketten indirebileceğiniz bu oyun sayesinde; hiç yaşamadığınız deneyimleri yaşayabilirsiniz. En büyük avantajlarından birisi ise; her kitleye hitap etmesi olarak karşımıza çıkıyor.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE