Menu

Asphalt Xtreme: Official Rally Racing Oyunu

Asphalt Xtreme: Official Rally Racing Oyunu

Araba yarışı tutkunları için vazgeçilmez bir oyun olacak Asphalt Xtreme: Official Rally Racing oyunu hakkında sizlere bu yazımızda birtakım bilgiler vereceğiz. Oyunun sloganında da belirtildiği üzere bu oyunda ne kural var ne de yol. Her yer sizler için yol iken kuralları da tanımıyorsunuz. Bu kapsamda 50’den fazla araba çeşidi ile her türlü arazide veya pistte rahat bir şekilde yarışabilirsiniz.

Gerçek Markalar

Oyun içerisinde birbirinden farklı birçok araç markası bulunmaktadır. Bunlar arasında Mercedes-Benz, Jeep, Ford ve Chevrolet gibi markaları sayabilmek mümkündür. bu markaların hem spor hem de arazi araçları oyun içerisinde sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Online Oynanma

Asphalt Xtreme: Official Rally Racing oyunu içerisinde online bir şekilde arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız kimseler ile yarışabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede oyun çok daha zevkli bir hal almaktadır. Bu yarışlar sırasında elde ettiğiniz puanlar ise sizlerin sıralamalarda yükselmenize katkıda bulunacaktır.

Asphalt Xtreme: Official Rally Racing oyunu

Modifiye İmkanı

Araçlarınızı kendinize göre şekillendirmek istiyorsanız bu oyun sizlere bu imkanı da sunmaktadır. motorunuzu daha da güçlendirebilir ve diğer birtakım aksamları da geliştirerek en iyi araca sizler sahip olabilirsiniz. Bu sayede önünüzde hiçbir rakibin durmasına da imkan tanımamış olursunuz.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Oyun içerisinde 5 tane mod bulunmaktadır. Bunlar içerisinde ise birbirinden farklı birçok kariyer etkinliği, yarış pistleri ve meydan okumalar bulunmaktadır. dolayısıyla oyunun sonnu gelir diye endişelenip de oynamamazlık yapmanıza gerek yoktur. Bunun yanı sıra her bir pistte ayrı bir grafik tasarımı göreceğinizden de emin olabilirsiniz. Zira son derece kaliteli bir şekilde hazırlanmış olan pist ve araç tasarımları sayesinde kendinizi adeta rallide gibi hissedeceksiniz.

Sizler de Asphalt Xtreme: Official Rally Racing oyunu için sabırsızlanmaya başladıysanız ve Android bir cihaza da sahipseniz derhal indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olması da son derece önemli olan hususlardan birisidir. Ancak oyun içerisinde uygulama içi satın alma bulunmaktadır. Bunu kullanarak araçlarınızı daha da yükseltebilirsiniz. Böylelikle yarışlarda daha büyük başarılar elde edebilir ve sıralamadaki yerinizi daha da yükseltirsiniz.

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE