Menu

APB: Reloaded

APB: Reloaded

Reloaded ve GamersFirst oyun şirketlerinin ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği APB: Reloaded oynaması ücretsiz bir aksiyon MMOG oyunudur. APB Günümüz zamanında geçer ve bilindik polis-hırsız temasını konu alır. Oyuncular kendi avatarlarını oyun için çıkartılmış özel ve çok güçlü bir karakter dizayn sistemiyle birlikte yaparlar. Oyunda iki sınıf seçilebiliyor; Enforcers veya Criminals. Oyunun içindeki Şehir yada Şehirlerde oyuncular 24 saat boyunca bölgenin kontrolü için birbirleriyle çatışma halindedir. Oyuncular ayrıca güçlü kişiselleştirilebilir eşya sayısıyla kıyafetlerini, silahlarını ve hatta araçlarını istedikleri gibi kişiselleştirerek avantaj sağlayabilirler.

APB: Reloaded’da Kanun koruyucuları ve o kanunları bozmak isteyenler arasında büyük bir çizgi vardır ve dünyanın ilk third person shooter tarzı aksiyon MMOG oyunudur.

Lisanslı bir kanun koruyucusu olmayı seç ve ve San Paro halkına hizmet et, buna karşı olan herkese kanunun ezici gücünü göster.

İsterseniz yasak olanın yolunu izleyin ve ne istiyorsanız onu alın, istediğiniz her şeyi yok edin ve yolunuza çıkmaya kalkışabilecek herkesin yüreğine korku salın

Hangi yolu seçerseniz seçin APB: Reloaded oyuncularına şu anda olabilecek en zengin kişiselleştirilebilir içeriği teklif ediyor, karakterinizi, silahınızı ve aracınızı kişiselleştirebileceğiniz tonlarca içerik mevcut. Bu oyun istediğiniz gibi oynayabilmeniz için iki büyük şehir bölgesinden oluşmaktadır, birden çok multiplayer oynama seçeneği ve ödüllerle dolu bir gelişim sistemi, Ekipman, para vs.

Hemen tarafını seç, ekipmanını seç ve seninle aynı düşünen insanlarla birlik olup savaşını sokaklara taşı.

Öne Çıkan Özellikler;

  • Her bir serverda kıyası mümkün olmayan 100 oyuncu kotası, inanılmaz büyüklükteki bir PvP açık dünyasını doldurabilmek adına.
  • Her gün sürekli artan, kıyafet, silah, araç kişiselleştirebileceğiniz eşyalar. Her kim olmak istiyorsan o ol veya yarat. Kim olmak istediğin sadece hayal gücünle sınırlı.
  • Geniş ve sürekli büyüyen silah ve modifikasyon envanteri, zırh delen mermiler, gece görüş gözlükleri, soğutucu yelekler, kapasitesi arttırılmış jarjörler ve daha bir çoğu.
  • Car surfer, radar jammer, spotter ve flak jacket gibi modları oynayarak kendi stratejini geliştir ve grubunla herkesin önüne geç.
  • Her birisinin sürüşü kendine özel düzinelerce araç, kocaman tırlardan ufak ve hızlı araçlara kadar.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE