Menu

Anger of Stick 5

Anger of Stick 5

Anger of Stick 5 oyunu Android ve IOS platformları için geliştirilmiş bir aksiyon oyunu olma özelliği taşımaktadır. İngilizce olan oyun isminin Türkçeye birebir çevrilmesi çöp adamın öfkesi şeklinde olmaktadır.

Adından da anlaşılabileceği gibi Anger of Stick 5 oyununda bir çöp adam yönetmektesiniz ve bu çöp adamla size verilen görevleri yerine getirmeye çalışmaktasınız. Oyun hikaye bakımından da oldukça ilgi çekici. Üzerinde deney yapılan çöp adamları kurtarmak için bir laboratuvara giren sizin çöp adamınız bu uğurda diğer düşman çöp adamlarını alt etmeye çalışmaktadır.

Anger of Stick 5 oyununda birbirinden farklı 3 mod bulunmaktadır. Sizler de bu modlardan birisini seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu farklı bölümler hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İlk olarak tek oyunculu mod hakkında bilgi vererek başlayalım.

Tek Oyunculu Mod

İngilizcesi Single Mod olarak geçen bu versiyonda size verilen görevleri belirlenen süre içerisinde yerine getirmeniz istenmektedir. Siz de dahil olmak üzere tüm rakipleriniz bu oyunda çöp adam olacaktır. Bu oyun modunda 10 bölüm bulunmaktadır.

Zombi Modu

Bu oyun modunda ilk türe göre rakipleriniz ve hikaye alanında farklılıklar meydana gelmektedir. ilk olarak bu modda düşmanlarınız çöp adamlar değil zombiler olacaktır. İkinci olarak yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu mod içerisindeki hikayeye göre bir grup normal insanlar üzerinde deneyler yapmakta ve insanlar zombilere dönüşmektedir. Siz de bu insanları kurtarmak için mücadele etmektesiniz.

Jump Jump Modu

Türkçe olarak zıp zıp modu diyebileceğimiz bu oyunda ise sizin yönettiğiniz çöp adam sürekli olarak yukarı doğru tırmanmaktadır ve bu esnada ekranda sürekli olarak kaymaktadır. Dolayısıyla sizin bu bölümde yapmanız gereken ekranın kayma hızından geride kalmamak olacaktır.

Oyun Nasıl Oynanır

Anger of Stick 5 oyununu oynayabilmek için sol alt kısımda yönlendirme butonları yer alırken sağ alt köşede de yumruk, zıplama ve tekme butonları yer almaktadır. Butonlar renklerine göre farklı şeyler ifade etmektedir. Yeşil buton zıplamayı, mavi buton yumruk atmayı ve kırmızı olan buton da tekme atmayı ifade etmektedir. Bunun yanı sıra turuncu buton da yapılardan içeriye girmeyi mümkün kılmaktadır.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE