Menu

Allods Online

Allods Online

Sarnaut’un bir zamanlar barış ve zenginliğin refah sürdüğü, fakat büyük tufanın şehre vurmasından sonra savaşların ve sefaletin hüküm sürdüğü fantezi dünyasında geçen oynaması tamamen ücretsiz Allods Online bir MMORPG oyunudur. Artık Sarnaut bölünmüş bir dünyadır, Allods ( Adalar) isimli parçalar astralde başı boş yüzmektedirler. O zamandan bu güne ham madde ve toprak elde edebilmek adına savaş üzerine savaş olmuştur, bu savaşlar sonucunda bir zamanlar çok yüksek olan popülasyon yavaş yavaş tükenmiştir. Şimdilerde bütün ırklardan kalan nüfuslar iki büyük grupta birbirlerine karşı zıtlaşmışlardır, The League ve The Empire. Bu zıtlaşmayla birlikte birbirlerine karşı değerli topraklar, adalar ve temiz gökyüzünün hakimiyeti için savaşmaktadırlar.

Oyuncular Sarnaut’un harap olmuş topraklarına giriş yapmadan önce altı ırk ve sekiz sınıf arasından seçim yapmak zorundadırlar, bu doğrultuda iki grup arasından taraflarını seçip bu parçalanmış dünyayı kendi davaları ile bir arada tutup tekrar eski günlerine getirmeleri gerekmektedir. Bir hayli istikrarlı olanı ve istikrarsız olanı araştır, Allods, bilindik ve ücra adalardaki Astral şeytanlar ile savaş, astral boşluktaki gemilerin gemilerle çarpıştığı devasa dövüşlere katıl ve hatta Sarnaut’un eğlenceli Goblinball oyununa katıl ve mücadele et. Hemen indir butonuna tıklayarak oyunun resmi sitesine gidebilir ve oyunu indirip Allods Online’a hemen başlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler;

  • Benzersiz bir Dünya: Allods online’ın dünyası gerçekten parçalara ayrılmıştır ve uzayda yüzer bu parçalar. Bu durum oyuna belirgin bir coğrafya sağlar ve oyuncuların keşfine açıktır.
  • Gruplar ve Irklar: The League gruplaşmasına bağlı olan, Elf’ler, Gibberling’ler, ve Kanian ırkı, veya The Empire gruplaşmasına bağlı olan, Arisen’ler, Ork’lar, ve Xadaganian’lar arasından seçimini yap.
  • Sınıflar ve bu sınıflara bağlı alt sınıflar: Hemen seçim yapabileceğin 9 sınıf vardır. Şunları içerir; Scout, Healer, Paladin, Mage, Warden, Psionicist, Warrior, Summoner, ve Bard. Bunun dışında yapmış olduğun sınıf tercihine bağlı olarak değişen 30 dan fazla alt sınıf mevcuttur.
  • Karakter kişiselleştirme: Karakterini istediğin şekilde görebilmen için tasarlanan kişiselleştirme sisteminde, bir sürü seçenek senin tarafından beğenilmeyi bekliyor, saç renginden stiline, yüz şeklinden yüz şeklinin içindeki öğelere, ten rengi, ve hatta karakterinin vücudunun genel görünümü ve yapısı.
  • Goblinball:  Savaştan sıkılan oyuncuların hemen arenaya atlayıp diğer gruba karşı mücadele edebilecekleri devasa ve eğlenceli bir oyun olan Goblinball tamamen aksiyon dolu ve eğlenceli bir oyundur.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE