Menu

Airport Simulator

Airport Simulator

Bizler bir şeyler öğrenmek için çoğu zaman oyun oynarız ve oynadığımız oyunlardan bir tanesi de Airport Simulator olmaktadır. Bu bakımdan dolayı da oyunlara ilgimiz oldukça ortadadır. Her ne kadar oyun oynamak çocukluk gibi görünüyor olsa bile bu tarz oyunlar gelişim açısından da oldukça önemlidir. Eğer sizlerde bu tarz simulator oyunlarına meraklıysanız, rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

İlk baktığınız zaman oldukça zor bir oyun gibi gözüküyor olsa bile, aslında oldukça kolay bir oyun olduğunu unutmamanız gerekiyor. Kolay olmasından ziyade oldukça da zevklidir. Sizlere havalarda uçmanızı sağlayacak olan ve aynı zamanda da oldukça keyif veren bir oyundan bahsedeceğiz, eminiz ki elinizden bırakamayacaksınız.

UÇMAYA HAZIR OLUN!

  • Sorumluluk almayı seviyor musunuz? O halde bu oyun sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Çünkü oldukça fazla görevi içeren bu oyun, bu bakımdan dolayı da sizler görev almaya müsait olmalısınız.
  • Zaman sizin için su gibi akıp giden bir faktördür. Bu bakımdan dolayı da zamanınızı iyi değerlendirmek sizler için inanılmaz faydalı olacaktır.
  • Aynı zamanda da bir diğer önemli mesele, sadece siz değil çeşitli araçlarda etrafta olacaktır. Bunlar size karşı araçlar değiller, merak etmeyin. Bunları kullanarak da bir şeyler başarabilirsiniz ve bu sayede oldukça keyfili bir oyun süreci yaşayabilirsiniz.

KARAR İNSANI MISINIZ?

  • Sizlerde hayatta bir şekilde karar sürecinde yaşıyorsanız, o halde burada kararlar sizin elinizde. Aslına bakarsanız bizler, şu olaydan bahsetmiştik: görev ve sorumluluklarınız oluyordu. Ama şunu da unutmayın, sizinde vermeniz gereken çeşitli görevleriniz olacaktır.
  • Sizlerde başka kişilere emir verebilecek uçaklar ile ilgili detayları inceleyebilecek ve onlar hakkında karara aşamasından geçebileceksiniz.
  • Unutmayın, neye ne zaman görev verdiğiniz oldukça önemlidir. Bu bakımdan dolayı da oyuna adapte olmanız gerekecektir. Oyundan gözünüzü ayırmayın ve sadece ona odaklanın.

**Bu oyuna kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Her ne kadar biraz zorlanıyor olsanız bile, daha sonradan oyuna kolay bir şekilde alışıyorsunuz ve bu oyunu oynamaktan vazgeçemiyorsunuz.**

**Airport Simulator oyunu Android 2.3 ve üzeri sürümleri için uygun olmaktadır. Aynı zamanda da çok fazla yer kaplamayacaktır.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE