Menu

aa

aa

Eğer sizlerde biraz dikkatli ve aynı zamanda becerikliyseniz, aa oynamaya şimdiden başlayabilirsiniz. Son zamanların en meşhur oyunu olan aa’yı hepiniz duymuşsunuzdur muhakkak ki. Her ne kadar bir ara oldukça çok tutulan ama daha sonra ki zamanlarda yerini başka oyunlara da kaptırsa, fark eden bir şey olmuyor yine de herkesin muhakkak bir kere bile olsa oynadığı oyun olarak kalıyor.

Dediğimiz gibi ilk çıktığı zamanlarda, büyük bir hayran kitlesi içerisinde çevriliydi. Daha sonraları ise yerini başka oyunlar aldığı için, maalesef gözden düştü. Ama o arada da deli gibi oynandığı için hala oyunun adını söylediğimiz zaman büyük bir heyecan uyandırıyor. Bu bakımdan dolayı, sizlere bu oyunu tanıtacağız ve eğer hala içinizde bilmeyenler varsa, indirip oynayabilecekler.

YAPMANIZ GEREKENLER DİKKATLİ ve SAKİN OLMAK

  • Belki oyunlarda çok sakin olamıyorsunuz veya göstermeye çalıştığınız performansı gösteremiyorsunuz ama unutmayın ki bu oyun sizden daha fazlasını isteyecek. Her ne kadar baktığımız zaman çok kolaymış gibi duruyor olsa bile, aslında hiçte kolay olmadığını sonradan anlıyorsunuz.
  • Özellikle de o ortada dönen çembere, okları saplamaya çalışmak çok kolay sanıyorsunuz ama seviye atladıktan sonra gerçekler gün yüzüne çıkıyor.
  • Oyunda ki amacınız oldukça basit aslında, o çember dönerken sizde bulunan boşlukları, level gerektiği kadar ok sokacaksınız. Ama unutmayın kimi zaman aksilikler çıkabilir ve başka bir oka değerseniz yanarsınız.
  • Dediğimiz gibi bu oyunda kolay görünümlü ama uğraştıran oyunlardan

SİNİRLERİNİZ BOZULABİLİR

  • Bu tarz oyunlarda sinirlerin laçka olma durumu, ne yazık ki mevcut. Özellikle de bazen öyle yerlere geliyorsunuz ki telefon fırlatmak istiyorsunuz. Bu oyun da o cinsten.
  • Bir bakıyorsunuz level o kadar kolay gözüküyor ama oldukça zorlanıyorsunuz, bu da oyunun sıkıntılı noktalarından.
  • Oyunda beceri ve dikkat en önemli unsurlardan sadece ikisi. Ne kadar dikkatli olursanız o kadar iyi oynarsınız.

**Beceri oyunlarında ve dikkat içeren oyunlarda, yetenekliyseniz tam sizin için tasarlanmış bir oyun diyebiliriz.**

**aa oyunu, hem ücretsiz elde edilebilir hem de çok fazla yer kaplamayacaktır. iOS 7.0 ve üzeri için uygun olan bu oyun aynı zamanda iPad ve iPod touchlar içinde uygundur.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE