Menu

101 Okey Plus

101 Okey Plus

Peak Games mobil uygulama firması tarafından düzenlenmiş ve piyasaya sunulmuş olan 101 Okey Plus, facebook üzerinde 1 milyon oyuncuya eriştikten sonra şimdi android cihazlarınız için yeniden tasarlandı. İndirmesi ve oynaması ücretsiz olan bu oyun cihazınızda takılı olan hattınızın 3G, Edge bağlantısı veya Wi-Fi hizmetine bağlanılarak çevrim içi olarak oynanmaktadır. Oyunu ister arkadaşlarınızla oynayabilir ister rastgele oyuncuların oturduğu masalara oturarak veya açtığınız masalara gelen misafirlerinizle oynayabilirsiniz. 101 okey oyunu keyfini, android cihazlarınızda 101 Okey Plus farkı ile yaşayın.

Oyuna facebook ile bağlanabilir veya yeni hesap açarak oynayabilirsiniz. Şayet facebook hesabınızı oyun ile bağlarsanız, bu uygulamayı kullanan ve bu oyunu oynayan çevrim içi arkadaşlarınızı görebilir, onların masalarına katılarak onlar ve hatta arkadaşlarınızı açtığınız masanıza davet ederek onlarla birlikte 101 okey keyfini sürebilirsiniz. Bu çevrim içi oyun masalarında arkadaşlarınızla veya tanımadığınız insanlarla oynadığınız masalarda dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla tanışarak, beraber oyun oynayarak yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Eğer oyuna facebook hesabınız ile giriş yapmak istemiyorsanız, misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde oyunu oynamaya karar verseniz dahi, cihazınız aynı olduğu sürece oyun içerisindeki gelişmeler ve atladığınız seviyeler kayıt altında olacaktır.

Bu uygulamayı ilk indirdiğiniz zaman ve o günden sonra ki her gün binlerce çip 101 okey keyfini doya doya 101 Okey Plus uygulaması ile yaşayabilmeniz için bedava! Facebook sosyal platformu üzerinde milyonlarca insanın oynadığı 101 Okey Plus uygulaması kendi alanındaki en hızlı arayüze, en seri oyun akışına ve en sıra dışı içeriklere sahiptir. Bu dünyada pek çok arkadaşın yerini alarak masalara kuruldu, şimdi sende onlara katıl

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Hemen Oyna: Beklemeyi sevmiyor ve hemen yeni bir oyunda yerini almak isteyen oyuncular için “hemen oyna” seçeneği mevcuttur. Bu seçeneği seçtiğiniz taktirde oyun sizi bekletmeden rastgele bir masaya oturtur ve saniyeler içinde oyuna başlayabilirsiniz.
  • Oda Seç: Eğer rastgele masalar sizi tatmin etmiyorsa, farklı seviyelerdeki oyuncuların bulunduğu özel odalara katılabilir, bu odalarda her gün oynayarak o odanın efsaneleri arasına girebilirsin.
  • Masa Aç: Bu seçeneklerden hiç biri ilginizi çekmiyorsa, masa sahibi olabilir ve istediğin bahis miktarını belirleyerek seninle aynı beklentilere sahip oyuncularla oyununu sürdürebilirsin.
  • Arkadaşlarınla Oyna: Bu oyunu oynayan arkadaşlarının çevrim içi olduğunu görebilir, onların oynadıkları masalara katılabilirsiniz.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE